Login:  
  Hasło:  
  Rejestracja    
studia
 
Katalog UczelniTrendy Kursy PrzeciekiJęzyki obceSłowniczek Kartki Finanse Spis zawodów  
Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco, podaj swojego maila

AKTUALNOŚCI

21-12-2004

Sylwester bez paszportu

Katowice 21 grudnia 2004 - Pozostało 10 dni do pierwszego w historii Polski sylwestra, którego możemy spędzić w dowolnym kraju Unii Europejskiej nie zabierając ze sobą paszportu. Wraz z przystąpieniem Polski do krajów "piętnastki", od 1 maja br nie musimy legitymować się paszportem przy przekraczaniu granic Wspólnoty.

- Klienci sylwestrowych wycieczek zagranicznych cieszą się, że po raz pierwszy będą mogli wkroczyć w nowy rok na takich samych prawach, co ich koledzy z krajów Unii Europejskiej - mówi Sebastian Kamiński dyrektor ds. Marketingu INDEX s.c., firmy-właściciela Internetowego Biura Podróży Travello.pl -  Zauważamy, że w tym roku jest nieco większe zainteresowanie wyjazdami zagranicznymi niż w latach ubiegłych - dodaje Kamiński.

Jak podaje MSZ granice można przekraczać zarówno za okazaniem starego, jak i nowego dowodu osobistego. Stary dowód spełniać musi jednak trzy warunki: musi być czytelny, niezniszczony i zawierać zdjęcie podobne do naszego wizerunku.

Oferty biur podróży pełne są ofert zagranicznych wyjazdów sylwestrowych typu "last minute". Taką wycieczkę można zamówić w internecie zaledwie w ciągu kilkunastu minut. Serwis Travello.pl umożliwia zamówienie wyjazdu nawet w ciągu kwadransa.

- Oprócz ofert wyjazdów świadczymy także bezpłatne usługi doradcze w naszym niewirtualnym biurze. Klienci często pytają o radę co do hotelu, który mają wybrać, czy optymalnego dla siebie miejsca wypoczynku - mówi Edyta Janicka, odpowiedzialna za obsługę klientów w Travello.pl - Dzięki temu udowadniamy, że nie jesteśmy wyłącznie biurem wirtualnym.

--------------------

Internetowe Biuro Podróży Travello.pl dostarcza aktualnych i kompleksowych informacji na temat krajowych i zagranicznych ofert turystycznych. Właścicielem serwisu jest Biuro Podróży INDEX z Katowic. INDEX jest członkiem Górnośląskiej Izby Turystyki.

www.travello.pl

UPDATE command denied to user 'lgrantstudia'@'10.21.20.18' for table 'studiuj_articles'
 
   Rozwój
   Rankingi
   Kursy
   Testy
   Matura
   Syllabusy
   Olimpiady
   Ściągi
   Zestawy
 
Czy naprawdę zasługujesz na miano studenta?
Tak, to moje marzenie
Dążę do tego
Czasami się nad tym zastanawiam
Nie wiem
Spoczko hiphop ziomal
KontaktOchrona prywatnościPartnerzy
O nasReklama
Copyright 2004 by studiuj.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone