Login:  
  Hasło:  
  Rejestracja    
studia
 
Katalog UczelniTrendy Kursy PrzeciekiJęzyki obceSłowniczek Kartki Finanse Spis zawodów  
Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco, podaj swojego maila

Ochrona prywatności

Naszym celem jest dostarczenie niezbędnych informacji oraz ofert studentom oraz przyszłym studentom, zainteresowanym omawianą tu tematyką. W pełni szanujemy prawo do prywatności Użytkowników serwisu.

Zgromadzone dane służą wewnętrznym celom statystycznym. Użytkownik może dodatkowo wyrazić zgodę na wykorzystanie zgłoszonych danych do wysyłki materiałów informacyjnych i ofert dotyczących serwisu i omawianych usług. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu, modyfikacji i usunięcia danych oraz cofnięcia zgody na wykorzystanie ich w celu wysyłki wspomnianych materiałów. W tym celu należy skontaktować się pisemnie z Wydawcą serwisu.

Zbiór danych nie jest sprzedawany lub w jakikolwiek inny sposób udostępniany innym podmiotom. Wysyłając dane za pośrednictwem dostępnych w serwisie formularzy Użytkownik wyraża zgodę na powyższe warunki.

Redakcja serwisu nie odpowiada za informacje zamieszczone przez Uczelnie. Jednocześnie dołoży wszelkich starań, aby ww. informacje były zgodne z prawdą oraz obowiązującym prawem.

Redakcja nie odpowiada również za treści zamieszczane przez użytkowników serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wszelkich wpisów łamiących prawo lub zasady współżycia społecznego.

 
   Rozwój
   Rankingi
   Kursy
   Testy
   Matura
   Syllabusy
   Olimpiady
   Ściągi
   Zestawy
 
Czy naprawdę zasługujesz na miano studenta?
Tak, to moje marzenie
Dążę do tego
Czasami się nad tym zastanawiam
Nie wiem
Spoczko hiphop ziomal
KontaktOchrona prywatnościPartnerzy
O nasReklama
Copyright 2004 by studiuj.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone