Login:  
  Hasło:  
  Rejestracja    
studia
 
Katalog UczelniTrendy Kursy PrzeciekiJęzyki obceSłowniczek Kartki Finanse Spis zawodów  
Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco, podaj swojego maila

O nas

Serwis Studiuj.pl jest marką znaną na rynku już od roku 2000. W marcu 2003 zmieniliśmy treść i szatę graficzną portalu. Na bieżąco dokonujemy aktualizacji naszej bazy danych na temat szkół wyższych w Polsce. Umieszczenie najnowszych danych o uczelniach, pozwala dotrzeć do tych informacji szerokiej rzeszy odbiorców naszego portalu. Większość z nich to uczniowie szkół średnich, którzy wkrótce będą podejmowali decyzję dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia, dlatego tak ważne dla nich jest pozyskanie pełnej i aktualnej informacji na temat szkół wyższych.

Naszą misją jest dostarczenie pełnej i kompleksowej informacji dla osób planujących przyszłe studia. Dzięki rzetelnej informacji i procesowemu podejściu do problemu, absolwenci szkół średnich mogą świadomie wybrać przyszłe kierunki studiów. Wykorzystując sprzężenie zwrotne, które mamy z uczniami szkół, cały czas rozwijamy jakość serwisu pośrednio wpływając na program i jakość kształcenia studentów w Polsce.

Serwis Studiuj.pl promuje szkoły wyższe, które gwarantują studentom bardzo dobre warunki i nowoczesne formy kształcenia, dociera przede wszystkim do licealistów oraz ludzi zainteresowanych podjęciem studiów.

Procesowe podejście do problemu wyboru studiów, powoduje że jesteśmy jedynym serwisem w Polsce, który pomaga wybrać studia przy wykorzystaniu wielu interaktywnych działów tematycznych.

 
   Rozwój
   Rankingi
   Kursy
   Testy
   Matura
   Syllabusy
   Olimpiady
   Ściągi
   Zestawy
 
Czy naprawdę zasługujesz na miano studenta?
Tak, to moje marzenie
Dążę do tego
Czasami się nad tym zastanawiam
Nie wiem
Spoczko hiphop ziomal
KontaktOchrona prywatnościPartnerzy
O nasReklama
Copyright 2004 by studiuj.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone