Login:  
  Hasło:  
  Rejestracja    
studia
 
Katalog UczelniTrendy Kursy PrzeciekiJęzyki obceSłowniczek Kartki Finanse Spis zawodów  
Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco, podaj swojego maila

STUDIA

Na przełomie klasy trzeciej i czwartej większość uczniów zastanawia się nad własna przyszłością. Bardzo często nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie co chcemy w życiu robić, w jakim zawodzie pracować. Jesteś zdezorientowany i nie wiesz jakie studia wybrać i gdzie kontynuować naukę. Dobrą szkołę wyższą wybiera się tylko raz. Od niej zależą Twoje przyszłe losy i pierwsza praca.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, uczniów szkół średnich, stworzyliśmy bazę szkół wyższych w Polsce. Zawiera ona zarówno szkoły państwowe jak i prywatne. Aby ułatwić poszukiwanie wybranej jednostki edukacyjnej zbudowaliśmy prostą w obsłudze przeglądarkę. Wpisując dane w odpowiednie pola (Nazwa, Miasto, Kategoria) zawężamy zakres poszukiwań. Po naciśnięciu przycisku "Szukaj" otrzymujemy listę szkół spełniających wcześniej zdefiniowane kryteria. Szczegółowe informacje o danej szkole możesz zobaczyć kliknąć jej nazwę.

W celu przybliżenia charakterystyki studiowania na poszczególnych uczelniach publikujemy również artykuły napisane przez studentów danej uczelni. Starsi koledzy, koleżanki napisali je specjalne dla Ciebie. Czytając je możesz poznać praktyczne rady dotyczące studiowania w wybranej szkole wyższej, poznać jej specyfikę. Nie zaprzepaśćcie tej szansy! Poznaj uczelnie od środka. Dowiedz jak jest ona postrzegana i oceniana przez obecnie studiujących studentów.

Serdecznie zachęcamy Was do przeglądnięcia zgromadzonych ofert oraz zapoznania się z artykułami. Mamy nadzieje, że w ten sposób w niewielkim stopniu przyczynimy się do podjęcia rozsądnej i słusznej decyzji.

Informacje dotyczące szkół zostały zebrane bezpośrednio z ich dziekanatów, informatorów jak również Ministerstwa Edukacji Narodowej. Za ich wiarygodność nie ponosimy odpowiedzialności.

 

 
   Rozwój
   Rankingi
   Kursy
   Testy
   Matura
   Syllabusy
   Olimpiady
   Ściągi
   Zestawy
 
Czy naprawdę zasługujesz na miano studenta?
Tak, to moje marzenie
Dążę do tego
Czasami się nad tym zastanawiam
Nie wiem
Spoczko hiphop ziomal
KontaktOchrona prywatnościPartnerzy
O nasReklama
Copyright 2004 by studiuj.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone